Дата: від до Скинути

Українці, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову підтримку

Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.

12:46 13.11.2023

#ТиЯк: Вийшов передостанній епізод подкасту «Простими словами» із співзасновником The Village Україна Андрієм Баштовим

Нині Андрій несе службу у лавах ЗСУ, тож розповів, як влаштована армія зсередини, чому важливо відділяти її як структуру від війни та як переживати травматичні досвіди.

10:37 13.11.2023

Правила пожежної безпеки під час опалювального осінньо-зимового періоду

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро і газовим приладами, а також при експлуатації пічного опалення.

10:34 13.11.2023

“Варто: Єднання”

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу “Варто: Єднання”.

10:42 08.11.2023

Увага! Безкоштовна консультаційна гаряча лінія для отримання юридичної та іншої експертної підтримки для агровиробників

За підтримки Програми USAID АГРО, у межах спільного проєкту з Всеукраїнською Аграрною радою створена безкоштовна консультаційна гаряча лінія для отримання юридичної та іншої експертної підтримки для агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації, за телефоном – 067 503 19 08.

10:24 08.11.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо передачі показників за спожитий природний газ

Про це розповіла сьогодні начальниця пресслужби Житомирської філії «Газмережі» Юлія Петришина під час брифінгу на офіційному майданчику медіацентру Житомирської ОВА.

10:19 08.11.2023

У селі Кирдани Овруцької територіальної громади проведуть капітальний ремонт ліцею

У селі Кирдани відбудеться капітальний ремонт ліцею, що постраждав від військових дій. Зазначений навчальний заклад, що належить до Овруцької міської ради, зазнав ушкоджень через авіаудар у березні 2022 року. Вибух зруйнував вікна, двері та внутрішнє оздоблення.

10:18 08.11.2023

Увага! Оголошено конкурс на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці

До уваги установ, спілок, навчальних закладів, громадських організацій! Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації оголошує конкурс на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці (далі – премія).

10:54 07.11.2023

“United States Air Force Trials”: запрошують до участі у міжнародних змаганнях

Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення Військово-повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”, які відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.

12:07 06.11.2023