#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи або дозволили іншим доступ до них, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

14:56 31.10.2023

#Мінна_безпека: Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, обстрілів всієї території нашої держави з різного типу озброєння на землі або в ній лишаються залишки боєприпасів або навіть нерозірваних снарядів. Також небезпечні предмети можуть бути замасковані і виглядати як побутові речі, залишені без нагляду. Рятувальники закликають громадян бути уважними і обережними.

15:57 27.10.2023

Мінцифри запрошує представників органів місцевого самоврядування на безоплатні тренінги з відкритих даних

Шукаєте можливості для цифрової трансформації у вашій громаді? Здобудьте нові знання на тренінгах Open Data Academy і впровадьте відкриті дані у вашу роботу https://academy.data.gov.ua/

13:12 27.10.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

12:55 27.10.2023

Як оцінити свій ризик серцево-судинних захворювань?

Серцево-судинні захворювання – це передусім наслідок способу життя: що більше шкідливого ми практикуємо, то більше ризикуємо пережити інфаркт чи розвинути ішемічну хворобу серця. Вік і спадковість також мають вплив на ризик розвитку хвороб серця і судин, але він значно менший за вплив способу життя, та й вдіяти з віком і генами ми нічого не можемо. Інша річ – фактори ризику, що піддаються впливу. Зосередьмося на них.

13:03 26.10.2023

Чому антибіотики не допоможуть при застуді?

Застуда – це загальновживана назва гострих респіраторних захворювань, викликаних різноманітними вірусами. І саме через ці віруси у нас закладає ніс та з’являються шмарклі, болить горло та починається кашель.

10:41 25.10.2023