Дата: від до Скинути

Увага! Оголошено конкурс на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці

До уваги установ, спілок, навчальних закладів, громадських організацій! Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації оголошує конкурс на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці (далі – премія).

10:54 07.11.2023

“United States Air Force Trials”: запрошують до участі у міжнародних змаганнях

Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення Військово-повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”, які відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.

12:07 06.11.2023

Добровільне страхування: просто і зручно

З березня поточного року українці отримали можливість “купити“ страховий стаж собі або іншим особам без укладання паперового договору та без відвідування державних установ.

11:15 06.11.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо реалізації проєкту “Центр безпеки громадян” у с. Велика Хайча

Під час брифінгу йшлося про джерела фінансування даного проєкту, концепцію капітального ремонту а також основні особливості даного проєкту.

11:06 03.11.2023

Держпродспоживслужба звертає увагу споживачів

Держпродспоживслужба звертає увагу споживачів, що дієтична добавка – це харчовий продукт, що споживається у невеликих визначених кількостях додатково до звичайного харчового раціону, який є концентрованим джерелом поживних речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин (цей перелік не є виключним), і виготовлений у вигляді таблеток, капсул, драже, порошків, рідин або інших формах.

12:43 02.11.2023

Марія Мошківська: «Моє життя, мої діти та онуки, мій дім, моя країна – найбільший скарб мого серця»

Є люди, про яких не можна не написати. Вони глибокого западають в душу, в самісіньке серце і лишаються там назавжди. Вони як сонячне проміння, що гріє, лагідно огортає тебе, вселяє в тебе любов, віру та надію.

12:18 02.11.2023

Мінреінтергації: Виплати ВПО тепер призначатимуться на сімʼю

З 01 листопада поточного року змінено правила оформлення виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Це стосується внутрішніх переселенців, які вперше звертаються за призначенням такої допомоги від держави.

11:06 02.11.2023