Дата: від до Скинути

Гурт "Намисто" вітає Горщиківську громаду з Днем місцевого самоврядування. ВІДЕО

Гурт "Намисто" Горщиківського будинку культури щиро та сердечно вітає Горщиківську сільську раду, депутатів, членів виконкому, жителів найкращої територіальної громади України з Днем місцевого самоврядування та бажає всі миру, добра, щастя, радості, успіхів в житті та на трудовій ниві, здійснення всіх мрій, сподівань, сміливих планів, розвитку, процвітання, а головне Перемоги України у війні проти рф.

13:44 07.12.2023

Ожеледиця! Будьте уважні!

Разом з зимою на дороги та хідники повернулася ожеледиця, отже, варто нагадати про небезпеку травматизму, яка у зимовий сезон зростає в рази.

18:29 04.12.2023

На Житомирщині в рамках діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність” вдалося зекономити майже 15 млн гривень

Це стало можливим в результаті ефективного контролю реальної ринкової вартості робіт задля недопущення завищення цін при проведенні закупівель при проведенні 9 тендерів.

14:25 01.12.2023

#ТИЯК: ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ЗАСНУТИ. ВІДЕО

Якщо дитині важко розслабитися, вона напружена і не може заснути, позіхніть разом із нею. Так-так, навіть якщо не хочеться. Відкрийте широко рота та позіхніть від душі.

09:59 29.11.2023

Ветерани Житомирщини можуть отримати разову допомогу до Дня Незалежності України — Уряд подовжив термін для звернень

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754  “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“ для забезпечення виплат допомоги до Дня Незалежності України особам, які належать до ветеранів війни, проходять службу та не є пенсіонерами, міністерства та відомства, військові формування, підприємства, установи, організації мали подати Пенсійному фонду України інформацію про таких осіб не пізніше ніж до 1 жовтня поточного року.

12:26 28.11.2023