Дата: від до Скинути

#плічопліч: Житомирщина приєдналася до відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ФОТО. ВІДЕО

05 лютого у Житомирі відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став частиною наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який зібрав понад 100 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.

10:44 06.02.2024

Вибухонебезпечні предмети: які вони та що робити?

У містах, де проводились бойові дії, сапери щодня вилучають тисячі вибухонебезпечних предметів, які бувають різних видів, форм та розмірів, але всі – однаково небезпечні. Тож варто знати, як себе поводити поруч з ними, щоб не постраждати, а також уміти розрізняти такі предмети в кущах, траві чи на землі.

11:30 02.02.2024

#ТиЯк. Стрес-тест: позначте відчуття, які непокоять

Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка.

11:29 02.02.2024

Роз'яснення ПФУ: Пенсія по інвалідності

Призначається особам, яким установлено інвалідність. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який вона встановлюється, визначаються органом медико-соціальної експертизи.

10:54 30.01.2024

#тияк: Звіт Коростенської РВА щодо результатів реалізації програми ментального здоров’я. ВІДЕО

24 січня під головуванням першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко відбулося чергове засідання Координаційного центру з питань підтримки цивільного населення області.

10:27 30.01.2024

Долучайтеся до Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України».

10:26 30.01.2024

#плічопліч: Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради. ВІДЕО

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради. Разом з юними спортсменами він поринув у спортивну атмосферу гри у баскетбол.

15:50 29.01.2024