Дата: від до Скинути

Управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації оголошує конкурс дитячих малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків»

Мета конкурсу – привернути увагу підлітків на важливість ментального здоров’я. Повноцінно радіти життю, керувати емоціями.

20:15 10.01.2024

У МОЗ пояснили, кому та в яких випадках рекомендована медична маска під час епідсезону в Україні

В Україні протиепідемічні заходи, наприклад, запровадження маскового режиму, "локального карантину", можуть застосовувати в областях чи окремих районах та містах, де зафіксовано перевищення епідемічного порогу. Також цих заходів можуть вживати у разі спалаху респіраторно-вірусних інфекцій в окремих установах чи організаціях, навчальних закладах.

13:24 10.01.2024

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

13:23 10.01.2024

Стартував новий етап обміну ламп: Пенсіонери в містах вже можуть отримати ще по 5 LED-ламп у відділенях Укрпошти

З 4 січня пенсіонери, які проживають в українських містах, можуть обміняти додатково до 5 нових LED-ламп у найближчих до них відділеннях Укрпошти. Програма ЄС та Уряду, метою якої є зменшення навантаження на енергосистему через заміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи в домівках українців, відсьогодні запрацювала у 23 тис. населених пунктах по всій країні, крім тимчасово окупованих територій.

11:45 04.01.2024

Заходи безпеки під час Водохреща

В січні всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду.

10:23 04.01.2024

Курити заборонено - а знак де?

Щоб повідомити відвідувачів, які можливо ще не знають про заборону куріння, у місцях та закладах, в яких куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів заборонено, розміщується наочна інформація, що складається з графічного знака про заборону куріння і тексту такого змісту: "Куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів заборонено!".

10:14 04.01.2024

До уваги керівників підприємств, установ, організацій!

В разі неправомірних дій при проведені перевірок об’єктів, надання дозвільної документації та платних послуг працівниками органу державного нагляду у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту, про відомі факти корупційного порушення ви також можете особисто або за допомогою поштового зв'язку повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області.

10:10 28.12.2023

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо виплати грошової допомоги військовослужбовцям, яким встановлено групу інвалідності

Про це розповів заступник начальника сектору соціальних виплат — начальник відділу оформлення допомог, військових пенсій та пільг Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Негерей.

10:09 28.12.2023