Підсумки діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність»

У Житомирській обласній військовій адміністрації діє робоча група “Прозорість та Підзвітність”, яка продовжує працювати над проєктами закупівлі за бюджетні кошти, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану.

11:08 22.12.2023

Сьогодні Україна це міцний щит між тоталітарним режимом та демократією

14 грудня лідери країн ЄС офіційно ухвалили рішення почати перемовини про вступ України до ЄС. Це рішення свідчить про визнання спільнотою країн ЄС європейського вектору розвитку нашої країни, нашого прогресу на цьому шляху, а також внеску Незалежної України у збереження європейських та демократичних цінностей.

11:06 16.12.2023

Правила пожежної безпеки під час Різдвяних та Новорічних свят

Наближаються Різдвяні та Новорічні свята. Будинки культури, клуби, шкільні та дитячі установи, державні та релігійні заклади, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки можна зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим Коростенське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області нагадує основні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки та святкування Новорічних та Різдвяних свят.

11:04 15.12.2023

Правила поведінки на льоду

Перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, – потрібно пам’ятати правила поводження на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання: вона ще (або вже) неміцна.

09:35 11.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів

Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.

14:00 07.12.2023

Гурт "Намисто" вітає Горщиківську громаду з Днем місцевого самоврядування. ВІДЕО

Гурт "Намисто" Горщиківського будинку культури щиро та сердечно вітає Горщиківську сільську раду, депутатів, членів виконкому, жителів найкращої територіальної громади України з Днем місцевого самоврядування та бажає всі миру, добра, щастя, радості, успіхів в житті та на трудовій ниві, здійснення всіх мрій, сподівань, сміливих планів, розвитку, процвітання, а головне Перемоги України у війні проти рф.

13:44 07.12.2023