Дата: від до Скинути

З 5 травня в Житомирській області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

Про це повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України. З 00 год. 00 хв. 5 травня на території Житомирської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 4 травня.

14:50 05.05.2021

Рятувальники попереджають про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах

В Україні триває сезон господарських робіт, який насамперед супроводжується боротьбою зі сміттям та залишками рослинності шляхом спалювання. Така діяльність, за яку, між іншим, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Особливо це питання стоїть гостро у період тривалих травневих вихідних.

14:49 05.05.2021

Поліцейські Коростенського районного управління закликають громадян до безпечного святкування

Напередодні тривалих святкових вихідних правоохоронці нагадують громадянам про елементарні правила безпеки, яких слід дотримуватись, щоб не потрапити у неприємні ситуації. Будьте обережними під час дальніх поїздок автотранспортом і відпочинку на природі, не залишайте без уваги та нагляду дітей. Не забувайте про карантинні обмеження.

13:08 30.04.2021

МОЗ підготувало низку спростувань на найпоширеніші міфи про вакцинацію проти COVID-19. ІНФОГРАФІКА. ВІДЕО

Міністерство охорони здоров’я України наголошує, що вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе та свої родини від коронавірусної інфекції та ускладнень, що вона спричиняє, а також повернутися до звичного життя.

08:02 30.04.2021

У Житомирській області буде створено представництво Ради національних спільнот України

28 квітня в онлайн-режимі відбулося засідання президії Ради національних спільнот України. Так, від Житомирської області участь у засіданні взяла голова Правління ромських громадських організацій Житомирщини, член Ромської ради України, член Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України Люсія Сачине.

15:08 29.04.2021

Вакцинація від COVID-19: як організовано роботу пунктів щеплення. ІНФОГРАФІКА

Вакцинація від COVID-19 повинна бути ефективною та швидкою. Для цього, місця, де приймають пацієнтів, мають обладнання, яке забезпечує необхідні умови зберігання вакцин, є безпечними та доступними для пацієнтів.

15:06 29.04.2021

Послуги з реєстрації актів цивільного стану повернули в усі громади: Парламент прийняв законопроект №4382

29 квітня Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права громадян на доступ до державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з укрупненням територіальних громад» (№4382).

14:05 29.04.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 22 441 особа

Станом на 29 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 22 441 особа (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 1 752, вакциною COMIRNATY — 1 548, вакциною ASTRAZENECA — 1 850), з яких 2 273 – за минулу добу 28 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

13:39 29.04.2021