35-та річниця аварії на ЧАЕС. ВІДЕО

Двадцять четвертого квітня, напередодні 35-ої річниці аварії на Чорнобильскій атомній електростанції, за ініціативи голови громадської організації «Союз ветеранів ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в Овруцькому районі» Віталія Юшкевича, підтримки та організації голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, за участі голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, представників народних депутатів України, територіальних громад Коростенського району до м. Чорнобиль, м. Прип’ять та до укриття четвертого атомного реактора ЧАЕС завітало близько 260 ліквідаторів аварії, членів їх сімей та представників ЗМІ. Детальніше на сайті Коростенської РДА за посиланням.

13:11 26.04.2021

До 35-ої річниці аварії на ЧАЕС. ВІДЕО

35 років тому в ніч на 26 квітня внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбувся радіоактивний викид потужністю «300 Херосим».

08:00 26.04.2021

До уваги! Пенсійний фонд України повідомляє про зміни в організації виплати та доставки пенсій і грошової допомоги

До 01 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме AT «Укрпошта».

15:09 23.04.2021

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 18 900 осіб

Станом на 23 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 18 900 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 979, вакциною COMIRNATY™ — 630), з яких 392 – за минулу добу 22 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

11:41 23.04.2021

Не пропустіть! Мінрегіон запускає портал спроможності громад

Сьогодні, 22 квітня, відбудеться презентація аналітичного порталу спроможності громад, який був створений у співпраці з експертами та за підтримки партнера Мінрегіону – Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

11:52 22.04.2021