Дата: від до Скинути

Усі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними

Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров’я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ).

14:33 06.04.2021

Роботи з благоустрою громади продовжуються

До прибирання вулиць громади щоденно долучаються її жителі. Адже всі розуміють, що обличчя нашої Горщиківської громади у чистоті її дворів, вулиць, місць загального користування.

08:31 04.04.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 03.04.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

10:12 03.04.2021