Дата: від до Скинути

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 31.03.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

09:46 31.03.2021

В Горщиківській сільській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

30 березня в приміщенні Горщиківської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту.

09:25 31.03.2021

Децентралізація: конкурс «Наша громада» розпочинає пошук проєктів розвитку територіальних громад

29 березня стартував конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Конкурс організовано у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром.

09:24 31.03.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 30.03.2021 р.

12:31 30.03.2021

УВАГА! З 1 квітня настає «сезон тиші» у лісах!

Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляє, що з 1 квітня по 15 червня 2021 року в лісах та парках, на об’єктах благоустрою у зв’язку з сезоном тиші заборонені будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та занепокоєння диких тварин та птахів.

15:38 29.03.2021

Весняна толока дружної вулиці Дружби в Горщиківській територіальній громаді

Кожному з нас приємно пройтись весняними вуличками рідного села. Коли пробивається перша зелена травичка, на деревах з’являються перші несміливі листочки, співають пташки, радіючи теплу, повертаються додому птахи, що мандрували світом взимку. А ще коли на узбіччях немає сміття, скрізь затишно, чисто і все це зроблено своїми руками.

09:00 28.03.2021