Голова Горщиківської сільської ради взяв участь в нараді Коростенської РДА

14 квітня, під головуванням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, за участі його першого заступника Сергія Кириченка, голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, її заступниці Олени Харченко відбулась нарада з головами та представниками міських, селищних та сільських територіальних громад Коростенського району.

11:10 15.04.2021

Глава держави підписав закони, що посилюють відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки» № 1366-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року з ініціативи Кабінету Міністрів.

11:09 15.04.2021

Олена Зеленська ініціювала створення Ради безбар’єрності

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у робочому обговоренні фінального варіанту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, який буде винесено на розгляд Уряду 14 квітня. Під час заходу, що відбувся в Кабінеті Міністрів, Олена Зеленська запропонувала створити Раду безбар’єрності.

10:31 14.04.2021

Децентралізація: питання планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та громад обговорюватимуть 20 квітня на конференції

20 квітня 2021 року о 09:30 розпочнеться конференція “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, присвячена питанням планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та територіальних громад.

10:04 14.04.2021

До уваги жителів Житомирщини! За спалювання сухостою передбачений штраф до 153 тисяч гривень

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров’я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум’я.

10:02 14.04.2021

Діти мріють про родину та потребують влаштування до сімейних форм виховання

Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації звертається до мешканців району з приводу влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання.

12:19 13.04.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

12:17 13.04.2021

Весняна толока в Горщиківській громаді

За ініціативи Горщиківської громадської організації рибалок і мисливців ,,Сазан" була організована толока. Мета цього заходу - облаштування території зони відпочинку біля озера Нове.

15:59 12.04.2021