Дата: від до Скинути

Децентралізація: керівництво Житомирської ОДА долучилося до обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропонує до публічного обговорення проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» №4298.

09:32 24.03.2021

Долучайтесь до кампанії «Подякуй вчителю». ВІДЕО

Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом «Навчаємось разом» розпочали проведення кампанії «Подякуй вчителю», метою якої є нагадування українцям про важливу роль вчителя в розвитку та житті людини. Організатори пропонують приєднатись до героїв відеоролика та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами.

12:58 23.03.2021

МОЗ продовжує планову діяльність з отримання додаткових вакцин проти COVID-19

МОЗ продовжує планову діяльність у напрямі отримання додаткових партій вакцин проти COVID-19 як згідно з укладеними контрактами, так і в рамках глобальної ініціативи COVAX, до якої долучена Україна. Про це повідомив на брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він розповів і про певні труднощі, пов’язані з отриманням партій вакцин.

12:55 23.03.2021

Розпочинаємо імунізацію сімейних лікарів і відкриваємо кабінети щеплень, – Максим Степанов

З 22 березня в Україні розпочинається чергова ланка другого етапу вакцинації – імунізація сімейних лікарів та відкриття стаціонарних пунктів щеплень. Згодом доєднаються працівники соціальної сфери, системи громадського здоров’я, а також люди, старші за 80 років, які записалися в чергу через додаток Дія або через сімейних лікарів. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

07:48 23.03.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 21.03.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

09:40 21.03.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 20.03.2021 р.

09:44 20.03.2021

Володимир Зеленський: Малий і середній бізнес – це основа економіки України, тож він є важливим пріоритетом для держави

Держава та бізнес мають працювати в команді, як союзники, які мають спільний інтерес, – успішну та заможну Україну. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава», який Глава держави відвідав спільно з Президентом Литви Гітанасом Наусєдою.

15:13 19.03.2021

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава»: реформа податкової служби, митниця. ПРОГРАМА

Стартував третій день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава». Якими є головні виклики для бізнесу в Україні у 2021 році та ключові зміни, яких він потребує? Ці теми на форумі обговорюватимуть представники Офісу Президента, виконавчої влади, міжнародних організацій, українських державних компаній, місцевих та міжнародних бізнес-спільнот, експерти та науковці.

10:00 19.03.2021