Дата: від до Скинути

Велике будівництво на Житомирщині: Будівля Магістрату є пам’яткою архітектури національного значення, – Наталія Остапченко

Про реалізацію в Житомирській області програми Президента “Велике будівництво” розповіла журналістам телеканалу “Союз-ТВ” перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

11:08 01.04.2021

Податок на спадщину залежить від ступеня споріднення спадкодавця і спадкоємця

Головне управління ДПС у Житомирській  області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Громадянам які протягом минулого року отримали спадщину повинні задекларувати її. Але, слід прийняти до уваги, що оподаткування об’єктів спадщини залежить від ступеня споріднення спадкодавця і спадкоємця та резидентського статусу, а саме:

11:06 01.04.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 01.04.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

11:04 01.04.2021