Запрошуємо взяти участь в онлайн-конкурсі «Моя МАМА»

Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.

17:21 21.04.2021

Запрошуємо жителів громади долучитись до Всеукраїнського проекту «Озеленення України». Внесено зміни!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до Всеукраїнського проекту «Озеленення України», який відбудеться 24.04.2021 р. Цей захід приурочено до Всесвітнього дня землі, який відзначається 22 квітня.

12:55 20.04.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 20.04.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

12:53 20.04.2021

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

11:15 19.04.2021

Освітяни, які залучені до проведення ЗНО, зможуть щепитись від COVID-19 у першу чергу

Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, яка надійшла до України 25 березня 2021 року.

13:43 15.04.2021