До уваги голів територіальних громад! Діє програма Інтернет-субвенція 2021

У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури територіальних громад до широкосмугового інтернету з використанням волокно – оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

16:19 18.03.2021

Житомирський військовий комісаріат запрошує на службу за контрактом

Згідно з директивою Міністерства оборони України та Генерального штабу 16 лютого 2015 року почала формування 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського. За час АТО та ООС бійці побували в найгарячіших точках на Сході, а зараз захищають державні рубежі на Донецькому напрямку.

17:55 17.03.2021

Оперативна інформація поширення COVID-19 на території Коростенського району. 17.03.2021 р.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

11:23 17.03.2021

Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації нагадує про зміну структури та час роботи

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

16:43 16.03.2021

Інформуємо громадян про надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів

Горщиківська сільська рада повідомляє, що 03.03.2021 року проведено конкурс з відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів, у якому брали участь: КП «Коростенська центральна районна аптека №113» та КНП «Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради».

13:47 15.03.2021

Новим райдержадміністраціям і громадам важливо налагодити якісну комунікацію між собою, - В’ячеслав Негода

Районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування громад мають бути зацікавлені в тому, щоб вибудовувати новий формат взаємовідносин, який ґрунтуватиметься на чіткому розмежуванні повноважень та якісній комунікації.

09:11 14.03.2021

Дбайливе ставлення до природи. Приклад Тетяни Дідківської кожному жителю громади

Не так ми розповідали неймовірну жінку – Тетяну Дідківську, яка власним прикладом довела – ми господарі у власній громаді і наскільки чисто та гарно буде на нашій землі залежить від кожного з нас.

10:42 12.03.2021