До відома жителів Горщиківської громади! Призначено директора Горщиківського державного комунального підприємства

Дата: 14.05.2020 09:50

Відповідно до частини 3 статті 21, пункту 2 статті 23, пункту 3 частини 1 статті 24 Кодексу законів про працю України, частини 3, 4 статті 65 Господарського кодексу України, рішення Горщиківської сільської ради від 17 серпня 2017 року № 156  «Про порядок призначення керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності Горщиківської сільської ради», керуючись  пунктами 10, 20 частини  4  статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі контракту від  04 травня 2020 року № 1/2020 розпорядженням сільського голови Горщиківської сільської ради № 15-ос було призначено Вигівського Олександра Йосиповича на посаду директора Горщиківського державного комунального підприємства строком на один рік з 07 травня 2020 року по 06 травня 2021 року включно.