Звертаємось до жителів Горщиківської громади: карантин не завершено, будьте відповідальними!

Дата: 13.06.2020 10:23

В зв’язку із невітшніми цифрами захворюваності на короновірус, наполегливо рекомендуємо всім жителям Горщиківської громади не ігнорувати карантинних заходів: носити маски, мити руки, дотримуватися соціальної дистанції.

Це той мінімум, який необхідно робити, щоб епідемія не вийшла з-під контролю. Розуміємо, що настало літо і в масці на вулиці дуже спекотно. Але всі ми маємо усвідомлювати масштаби загрози, бути обачними та взяти на себе особисту відповідальність за своє ж здоров'я.

Пам’ятайте, що здоров’я - це найцінніший скарб людини і втратити його легко, а от повернути надзвичайно важко!

З повагою, Горщиківська сільська рада.