Життя прожить - не поле перейти...

Дата: 23.06.2020 19:34

Сьогодні свій славний життєвий ювілей - 85 років від Дня народження відзначила чудова, позитивна, мила, роботяща жінка, жителька села Краснопіль - Вигівська Євгенія Олексіївна.

На долю жінки випало чимало випробувань та попри все вона навчилась жити з посмішкою, міцно тримати удари долі та вірити людям.

Привітати зі святом, подарувати квіти, невеличкий дарунок як знак шани та людської поваги до її оселі в День народження від імені великої родини - Горщиківської громади завітав староста сіл Вигів, Боровиця та Краснопіль Микола Павлович Мошківський.

"Усі ми щиро бажаємо Вам, шановна Євгенія Олексіївна ще довгих років щасливого життя, міцного здоров’я, земної радості, людської сердечності, миру, злагоди та добробуту у вашому домі", - зазначив у вітальному слові Микола Павлович.