Сердечно вітаємо з ювілеєм Леонтіну Вікторівну Гонгало!

Дата: 07.11.2020 10:32

Свій славний життєвий ювілей - 90-річчя від Дня народження відзначає жителька с. Піски Горщиківської об’єднаної територіальної громади Леонтіна Вікторівна Гонгало.

За своє життя ювілярка бачила і прожила чимало історичних подій, все життя важко працювала. Тож в день її народження привітати та побажати міцного здоров’я, земної радості, шани від людей, підтримки від рідних та блиьких, односельчан завітали представники виконавчого комітету Горщиківської сільської ради.

Шановна ювілярко, сердечно бажаємо Вам побільше хороших днів, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов'ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі. Хай береже Вас Господь! Зі святом!