Семінар для депутатів місцевих рад - 14-18 грудня (реєстрація)

Дата: 11.12.2020 10:53

Експерти Мережі захисту національних інтересів "АНТС" проведуть вебінари для новообраних депутатів місцевих рад.

В програмі:

• 14.12, 19.00-21.00 - Особливості роботи депутата місцевої ради
  • 15.12, 19.00-21.00 - Бюджетний процес на місцевому рівні
  • 16.12, 19.00-21.00 - Комунікації та культурний розвиток у громаді
  • 17.12, 19.00-21.00 - Екологічна політика на місцевому рівні
  • 18.12, 19.00-21.00 - ОСББ / залучення інвестицій та допомоги від міжнародних донорів для громад

Для участі заповніть реєстраційну форму https://bit.ly/33XAMKi

Підтвердження участі у семінарі разом із посиланням на zoom буде надіслане 13.12 на вказану в формі реєстрації електронну адресу. Участь - безкоштовна.

Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» - це спільнота людей, які володіють унікальним життєвим та професійним досвідом та компетенціями.

Мережа запустила навчальний проєкт для обраних депутатів місцевих рад, очільників громад та їхніх команд, покликаний підвищити рівень компетенцій, допомогти бути більш ефективними та корисними для своїх громад.

Семінар відбувається в рамках проєкту "Адвокати спільнот" за фінансової підтримки European Endowment For Democracy.

Експерти:

Ганна Гопко, експертка із зовнішньої політики та міжнародних відносин, кандидатка наук із соціальних комунікацій, народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах у 2014-2019 роках.

Оксана Юринець, професорка Національного університету «Львівська політехніка», народна депутатка України, 2014-2019, Голова української делегації у ПА НАТО у 2018-2019 роках.

Людмила Долгоновська, комунікаційниця, начальник управління стратегічних комунікацій Луганської обласної державної адміністрації у 2016-2018 роках, кандидатка філософських наук.

Остап Єднак, експерт із публічної політики, управління та міжнародних відносин, народний депутат України у 2014-2019 роках, співавтор законів про захист довкілля, член виконавчого комітету Interpol Forestry Crime Working Group, Global MBA.

Ярослав Сидорович, математик, експерт з питань законодавчої підтримки реформ, бюджетної, податкової та фінансової політики, інформаційних технологій. Директор Головного департаменту з питань впровадження реформ, Адміністрація Президента України, 2014-2019. Директор Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства фінансів України, 2005-2010.

Юлія Вусенко, кандидатка юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету в Луцьку. Секретар Луцької міської ради у 2015-2017 роках.

Люсьєна Шум, фахівчиня з впровадження культурних інновацій, виконавча директорка Благодійного фонду «Бібліотечна країна».