Горщиківська сільська рада щиро дякує Благодійному фонду «Благодари»!

Дата: 23.12.2020 10:34

22 грудня, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, за ініціативи та підтримки БФ «Благодари», за сприяння голови Горщиківської сільської ради Олексія Туровського дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими потребами села Горщик було розвезено солодкі подарунки та іграшки.

Фото без описуФото без опису

Також в цей день представники фонду надали такі необхідні продуктові набори ветеранам та учасникам Другої світової війни.

Ми щиро вдячні Благодійному фонду «Благодари» та особисто Інні Русецькій за небайдужість, щирі серця та розуміння проблем незахищених верств населення! Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, успіхів та Божого благословення в усіх добрих справах!