Запрошуємо долучитись до онлайн-заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад

Дата: 27.01.2021 12:05

НАДС спільно з Мінрегіоном та Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» в рамках освітнього марафону з доброго врядування розпочинає серію інформаційних онлайн-заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

???? Запрошуємо до участі у першій інформаційній сесії «Актуальні питання управління персоналом в органах місцевого самоврядування».

???? Захід відбудеться 28 січня об 11:00.

???? Форма проведення: онлайн в Zoom.

?? Важливо: для участі потрібна попередня реєстрація! Для цього заповніть форму за посиланням http://bit.ly/39eUt3w

????????? Під час заходу будуть висвітлені такі теми:

????законодавче та організаційне підґрунтя управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування;

????дієві інструменти управління персоналом;

????моделювання організаційної структури в органах місцевого самоврядування;

????особливості працевлаштування до органів місцевого самоврядування та інші питання проходження служби.

???? ВАЖЛИВО! Наявність якісного доступу до інтернет-зв`язку. Відповідна інформація, як і посилання для доступу на подію в ZOOM, надійде на зазначену у реєстраційній формі електронну адресу. Будь ласка, перевіряйте пошту, у тому числі розділи «Спам», «Реклама», «Промоакції».