Вітаємо з професійним святом усіх працівників української залізниці!

Дата: 04.11.2022 12:06

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Залізничний транспорт завжди займав особливе місце в житті країни. Його стійка робота, безпечне і доступне перевезення пасажирів, своєчасна доставка вантажів – це необхідні умови життєдіяльності суспільства. Не випадково залізниці називають транспортними артеріями держави. Вони пов’язують в єдине ціле села, міста, регіони і країни.

Професія залізничника і донині залишається найбільш затребуваною і почесною.  Особливої ваги ваша праця, шановні "залізні люди",  набула зараз, коли ми всі разом боремося з повномасштабною російською військовою агресією, коли ви усьому світу продемонстрували свої сміливість, людяність і надійність.

У день професійного свята зичу всім працівникам залізничного транспорту мирного неба, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я,  злагоди й достатку в родинах, невичерпної енергії та нових професійних здобутків.

Окремі слова вдячності ветеранам залізниці. Ваші професіоналізм та  відданість справі стали справжнім прикладом для наслідування. Щиро віримо, що невдовзі, після перемоги над окупантами, українські залізниці отримають нове дихання і тисячі, мільйони українців та гостей нашої держави зможуть скористатися вашими послугами, подорожуючи світом, вільним від насилля і воєн.

Успіхів вам і непохитної віри у перемогу!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський