31 березня 2023 року відбулася атестація педагогічних працівників Горщиківського ліцею та Вигівської філії

Дата: 04.04.2023 15:11

Метою атестації є підвищення рівня професійної компетентності вчителів.

У 2022-2023 н.р. атестувалося шестеро педагогічних працівників. Вони представили атестаційній комісії презентацію своєї діяльності за 5 років, поділилися напрацюваннями та здобутками. За рішенням атестаційної комісії одному працівнику було підтверджено одинадцятий тарифний розряд, двом присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії" та "спеціаліст першої категорії".

Атестаційна комісія порушила клопотання перед відділом освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської сільської ради про відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічному званню " старший учитель" двом працівникам, одному - про відповідність кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії".

Вітаємо колег, нових здобутків вам, нових перемог!

Горщиківський ліцей та філії