Олексій Туровський вітає жителів Горщиківської громади з Днем матері!

Дата: 14.05.2023 08:54

У ці травневі дні, коли весь світ оживає від теплого, лагідного сонечка, все наповнюється силою, ми відзначаємо День матері. Саме 14 травня, сьогодні ми вкотре можемо привітати наших найрідніших, зі святом, подякувати їм за все.

Сьогодні по-синівські хочу привітати всіх матусь Горщиківської територіальної громади та побажати їм міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, щирої любові від дітей, рідних, близьких та друзів, земної радості, достатку, добробуту, шани та поваги від односельчан, Божого благословення та звичайно миру на нашій землі.

Хочу низько вклонитись тим матерям, чиї сини та доньки сьогодні зі зброєю в руках боронять Україну. Хочу підтримати та вшанувати матерів, які, на жаль, назавжди втратити дітей у цій клятій війні.

Хай кожен ваш день, любі наші матусі, мами, неньки, буде наповнений теплотою людських сердець та радістю материнства. Зі святом, вас дорогі!

З повагою, голова Горщиківської сільської ради

Олексій ТУРОВСЬКИЙ

Привітання з Днем матері - картинки, листівки, вірші, смс та проза -  Апостроф