Педагог Горщиківського ліцею взяла участь у базовому тренінгу “Молодіжний працівник” для Житомирської області

Дата: 17.05.2023 11:36

10-13 травня Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з громадською організацією «Інститут Креативних Інновацій» та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулось проведення базового тренінгу «Молодіжний працівник» в Житомирській області.

До участі у базовому тренінгу було запрошено:

– лідерів/ок та активістів/ок громадських, благодійних організацій, які працюють з молоддю;

– державнних службовців/иць, які відповідають за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

– працівників/ць інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Від Горщиківської територіальної громади участь в заході взяла молода, перспективна вчителька, педагог-організатор Горщиківського ліцею Руслана Міщук.

В ході тренінгу всі учасники змогли детально заглиьбитись у наступні активності:

Модуль: Молодіжна політика

Модуль: Громада і молодіжна робота в громаді

Модуль: Компетенції молодіжного працівника

Такий досвід стане корисним не тільки для педагога нашого ліцею, але й для всієї Горщиківської громади, адже молодь - це рушійна сила нашої держави та громад на місцях зокрема.

Наталія Колєнова,

прес-служба Горщиківської сільської ради