Підтримка воїнів України – святий обов’язок кожного свідомого українця!

Дата: 22.05.2023 12:30

Чергову, вже шістнадцяту, автівку днями було передано пастором церкви «Непохитна основа» с. Горщик Олександром Ярошенком воїну-захиснику родом з Ємільчине, який нині захищає Україну від окупантів в найзапеклішій точці на карті бойових дій – у Бахмуті.

Війна продовжується. Українці, воїни, сильні, мужні, сміливі щодня зі зброєю в руках незважаючи ні на погодні умови, ні на поранення, біль, важкі, страшні втрати побратимів продовжують боронити рідну землю.

Наша першочергова задача, святий обов’язок кожного свідомого українця в цій ситуації – не стояти осторонь, активно включатись, підтримувати волонтерський рух в Україні.

Завдячуючи таким людям як пастор Олександр Ярошенко та його закордонним друзям, жителям громади, які постійно відгукуються на запити військових, маємо надію Перемога України наближається швидше.

Тож, шановні жителі Горщиківської територіальної громади, пам’ятайте, що ваша підтримка і ваше розуміння проблем наших захисників – це менші втрати на фронті, легше несення служби воїнів, їх впевненість у своєму тилу, це швидше повернення додому наших синів, батьків, коханих, друзів з Перемогою!

Наталія Колєнова