Жителі Горщиківської громади зібрали кошти та придбали авто для потреб ЗСУ

Дата: 02.08.2023 12:07

Горщиківська територіальна громада продовжує підтримку військовослужбовців ЗСУ, які зі зброєю в руках боронять Україну від окупантів.

Так, за повідомленням місцевої жительки Інни Іваненко, було зібрано 75 000 грн на авто для її чоловіка та його побратимів.

«Всі розуміємо, що цих коштів недостатньо для придбання такого військового авто, тому хочу розповісти, що з рештою суми, купівлею та документами на авто допоміг пастор з нашої громади Олександр Ярошенко», — йдеться у дописі пані Інни.

Придбаний автомобіль вже доставлений військовослужбовцям, які використовують його у виконанні своїх завдань.

Нагадаємо, що з моменту повномасштабного вторгнення допомогу також можна отримати у Гуманітарному штабі Житомирської ОВА, який вже передав велику кількість допомоги на потреби ЗСУ.