12 серпня в Україні відзначається Міжнародний день молоді

Дата: 12.08.2023 09:53

Саме цей день  підкреслює виняткове значення, яке молоде покоління відіграє в нашій країні. Адже саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам  жити і творити в Україні, з тим, щоб вона займала гідне місце серед інших світових держав. Для цього у вас є бажання навчатися, працювати, ви маєте здорову амбітність та міцні знання. Ви  часто показуєте іншим приклад в тому, як найсміливіші плани та мрії завдяки добрій волі і націленості  втілюються у життя.

Тож залишайтеся завжди молодими душею, не розгубіть на життєвих перехрестях  свій юнацький запал, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням  та громадській позиції.

Любіть – красиво, трудіться і вчіться – на славу, будьте господарями своєї долі. Ви наша опора і надія. Успіхів і везіння вам у всьому. Нехай фортуна завжди вам усміхається, а усі, навіть найбожевільніші задуми – здійснюються!

Олексій ТУРОВСЬКИЙ,

голова Горщиківської сільської ради