В Горщиківській територіальній громаді пройшла ярмарка на підтримку ЗСУ

Дата: 21.08.2023 15:12

19 серпня в Горщиківській територіальній громаді було по-родинному тепло. Мешканці сільської ради та її гості долучились до ярмарки та концерту місцевого гурту «Намисто», аби вкотре зібрати кошти на придбання бойового авто для наших захисників.

Результат перевершив усі очікування. На цьому заході жителі Горщиківської громади зібрали 30165 грн.

За найактивнішу участь у цьому проєкті організатори хочуть відзначити:
• колектив Горщиківської сільської ради;
• колектив сільської ради Вигівського старостинського округу;
• центр надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради (директор Гошко Г.П);
• неймовірний торт з патріотичною символікої від Вигівської Людмили розлетівся на ура!;
• педколектив Горщиківського ліцею (директор Тиць О.В.);
• колектив Горщиківського ЗДО" Берізка"(керівник Ілінська Н.Г.);
• колектив Вигівського ЗДО "Сонечко" (керівник Іваненко І.М.);
• учні ліцею, яких організувала Загороднюк Тетяна з підтримкою Улянченко Галини, багатодітної мами, яка пекла смачні пиріжки.

Дякуємо всім учасникам проєкту, а також кожному , хто купував, смакував, донатив до скриньки! Окрема подяка гурту "Намисто" за концертну програму, за прекрасні патріотичні пісні. Нас ніколи не здолати рашистському агресору, якщо ми і надалі будемо проявляти вчинки патріотизму, вболівання за наших захисників, згуртованості в допомозі ЗСУ. Разом до ПЕРЕМОГИ! Слава БОГУ, Слава ЗСУ, слава українському народові!