До уваги жителів Житомирщини! Запрошуємо на мистецький захід в рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки»

Дата: 26.09.2023 10:40

Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що 04 жовтня 2023 року о 13:00 у приміщенні Житомирського обласного українського академічного музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбудеться урочистий захід у рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки».

На заході відбудеться урочиста церемонія передачі рушника від Вінницької області до Житомирської області для подальшого вишивання його відповідним житомирським орнаментом.

Кожна область наносить на рушник найвпізнаваніші елементи, які притаманні певному регіону.Оздоблення рушника проводила українська діаспора по всьому світу. Житомирщина стане дванадцятою областю, де вишиватимуть полотно.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до незабутнього мистецького заходу.