Вітаємо юних жителів Горщиківської громади, переможців та учасників обласного онлайн-конкурсу «Відун»!

Дата: 13.11.2023 20:40

Військово-патріотичне виховання було і залишається одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу Горщиківського ліцею.

5 жовтня 2023 року команди-роїв Горщиківського ліцею «Січовики» (керівник Чуєнко О.Л.), «Нащадки козацької слави» (керівник Петровська Н.В.) та Вигівської філії рій «Козачата» (керівник Шваб Ю.В.) взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Відун», присвяченому Дню захисників і захисниць України.

В інтелектуальній грі-вікторині «Відун» команди-рої показали свої знання та ерудицію з історії українського війська доби козаччини, українських військових формувань різних епох та сучасних Збройних сил України.

За результатами участі команд-роїв в обласному конкурсі «Відун» ІІ місце виборола команда старшої вікової групи Горщиківського ліцею «Січовики», керівник Чуєнко О.Л.

Щиро вітаємо переможців та учасників гри “Сокіл” (“Джура”)!

Дякуємо педагогам за підготовку роїв до змагань.

До нових перемог!