Ми підтримуємо наших захисників, бо вони віддають за нас найдорожче!

Дата: 21.11.2023 13:33

З такими словами 20 листопада відправляли на фронт нашим захисникам, мужнім воїнам України домашні смаколики, консервацію, свіжі овочі, воду та багато іншого жителі маленьких сіл Горщиківської територіальної громади спільно зі старостою Володимиром Івановичем Вигівським.

Люди вже не вперше за час війни збирають продукти харчування, гроші на підтримку ЗСУ. Практично всі вони пенсіонери, які мають досить невелике пенсійне забезпечення, та це не зупиняє людей. Вони з усією щедрістю української душі несуть до старостату все, що мають. Адже розуміють, що сьогодні все для фронту, все для тих, хто ціною власного життя, здоров’я боронить нашу землю від окупантів.

Тож сьогодні ми щиро дякуємо всім небайдужим жителям Горщиківської територіальної громади, жителям сіл Боровиця, Вигів та ст. Вигів за вашу активну громадську позицію, чуйні серця розуміння важливості зборів на підтримку мужніх воїнів України. Разом – ми непереможна сила! Разом до Перемоги!

Фото без описуФото без опису

Щира вдячність і низький уклін нашим Героям! Чекаємо вас вдома з Перемогою, яку сьогодні наближаєте ви зі зброєю, а ми кожен на своєму місці.

Наталія Колєнова, член Національної спілки журналістів України