Увага! Очікується ожеледиця!

Відповідно до попередження про небезпечні метеорологічні явища гідрометеорологічної центру України вночі та вранці 23 грудня в більшості західних, Житомирській та Вінницькій областях очікується ожеледь, ожеделиця на дорогах (перший рівень небезпечності, жовтий).

13:48 22.12.2020

Анонс! 8 грудня - онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021»

8 грудня відбудеться онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021», організована напрямом з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

12:05 30.11.2020

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області запрошує учнівську молодь загальноосвітніх навчальних закладів Коростенського району до участі в районному конкурсі малюнка для учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурсі шкільної газети для учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».

09:24 16.11.2020

Оголошення про перехід на дистанційне навчання в Горщиківському ліцеї!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з метою недопущення захворювання на коронавірусну інфекцію працівників або здобувачів освіти та виконання рекомендацій, наданих в листі Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19», дотримуючись попередніх рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Горщиківський ліцей переходить на дистанційну форму навчання з 13 по 26 жовтня 2020 року.

14:00 13.10.2020

Закликаємо жителів Горщиківської громади берегти чистоту на кладовищах!

Шановні жителі Горщиківської об’єднаної територіальної громади! Силами сільської ради, небайдужих громадян регулярно проводиться прибирання кладовищ. Та, на жаль, є випадки, коли жителі не дотримуються правил поводження з побутовим сміттям і скидають його поблизу огорожі кладовища, де прибрати його технікою надзвичайно складно.

13:00 14.08.2020

Закликаємо жителів громади бути обачними та не провокувати пожежі в екосистемах!

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку навколишньому середовищу, а також  можуть спричинити загоряння будівель, знищити лінії електромереж, газових та нафтопроводів, лісові насадження.

08:00 10.08.2020

До уваги! Триває реєстрація суб’єктів підприємництва на безкоштовний вебінар 27 липня

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена 27 липня 2020 року об 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена — реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

12:46 24.07.2020