Шановні жителі Горщиківської громади!

Виконавчий комітет Горщиківської сільської ради звертається до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, закладів торгівлі та сфери послуг, громадян постійно проводити роботи по прибиранню прилеглих територій від сміття, бур’янів, гілля дерев.

09:53 17.06.2020

Децентралізація 2020: запрошуємо до обговорення!

19 травня о 14:15 відбудеться онлайн пресконференція для регіональних ЗМІ «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади: «геолокація» реформи». Мета – дати відповіді на ключові питання щодо реалізації завдань реформи в 2020 році та проведення чергових місцевих виборів на новій територіальній основі громад і районів.

16:41 14.05.2020

До відома жителів Горщиківської громади! Призначено директора Горщиківського державного комунального підприємства

Відповідно до частини 3 статті 21, пункту 2 статті 23, пункту 3 частини 1 статті 24 Кодексу законів про працю України, частини 3, 4 статті 65 Господарського кодексу України, рішення Горщиківської сільської ради від 17 серпня 2017 року № 156  «Про порядок призначення керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності Горщиківської сільської ради», керуючись  пунктами 10, 20 частини  4  статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі контракту від  04 травня 2020 року № 1/2020 розпорядженням сільського голови Горщиківської сільської ради № 15-ос було призначено Вигівського Олександра Йосиповича на посаду директора Горщиківського державного комунального підприємства строком на один рік з 07 травня 2020 року по 06 травня 2021 року включно.

09:50 14.05.2020