Увага! Увага! Увага! Шановні жителі Горщиківської громади!

19.08.2023 р. у Будинку культури с. Горщик відбудеться благодійний ярмарок та концерт, приурочений Дню незалежності. Всі кошти, отримані із заходу, будуть спрямовані на придбання автівки для наших захисників. Запрошуємо всіх охочих!

13:07 17.08.2023

Щодо перекваліфікації ветеранів війни

Компанія Main Academy відповідно до міжнародних стандартів i вимог дае можливість ветеранам війни у стислі терміни здобути безкоштовно одну із трьох наступник професій у сфері інформаційних технологій:

09:18 28.06.2023

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади!

Повідомляємо вас, що сьогодні, 23 травня 2023 року, в період часу з 12:00 до 15:00 підприємством ТОВ «Омелянівський кар’єр» будуть проводитись вибухові роботи. Просимо не панікувати та не перебувати поблизу місця проведення небезпечних робіт!

09:26 23.05.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план території щодо зміни цільового  призначення земельної ділянки, за межами населеного пункту с. Горщик, Коростенського району Житомирської області»

12:14 08.02.2023

Увага! Додатковий автобусний рейс!

У зв’язку із численними звереннями жителів Горщиківської громади проведено переговори з перевізником, за результатами яких з 28 листопада 2022 року вводиться додатковий рейс автобусу за маршрутом "Коростень-Омелянівка", що відправлятиметься щоденно з понеділка по п’ятницю з м. Коростень о 17:30.

12:21 23.11.2022

23 лютого - онлайн-семінар “Новації в Державному земельному кадастрі: все про пілотний проект”

23 лютого о 13:00 розпочнеться онлайн-семінар “Новації в Державному земельному кадастрі: все про пілотний проект”. Організатор заходу - Держгеокадастр за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

17:24 14.02.2022