"Велике будівництво" на Житомирщині

Прем’єр-міністр: Цього року має розпочатися модернізація міжнародних автомобільних пунктів пропуску

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 13 січня відбулася нарада з питань модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон. У нараді взяли участь Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, Міністр юстиції Денис Малюська, представники Міністерства фінансів, Державної прикордонної служби та Державної митної служби.

12:10 14.01.2022

Велике будівництво: Цьогоріч плануємо оновлення не менше 5 тис. км доріг, – Прем’єр-міністр

У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня.

12:53 13.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: у 2022 році продовжиться реконструкція плавальних басейнів у Бердичеві та Житомирі

У Житомирській області триває реалізація програми Президента «Велике будівництво». Зокрема у 2022 році буде реалізовано ряд спортивних проєктів, серед яких будівництво спортивних майданчиків, стадіонів та басейнів.

08:24 12.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: в обласному протитуберкульозному диспансері триває облаштування інфекційного відділення

У рамках програми Президента України “Велике будівництво” реалізується проєкт із реконструкції лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під інфекційне відділення.

10:14 10.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: у 2022 році буде відреставровано заклади культури в обласному центрі

У 2022 році у Житомирській області продовжиться реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, перелік об’єктів якої буде розширено.

11:17 06.01.2022

Віталій Бунечко: У 2021 році у рамках програми Президента «Велике будівництво» на Житомирщині реалізовано 33 проєкти медичної інфраструктури

Впродовж 2021 року у Житомирській області в рамках президентської програми «Велике будівництво» у 22 громадах було реалізовано 33 проєкти медичної інфраструктури.

16:36 05.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: впродовж 2021 року в області відремонтовано більше пів сотні кілометрів місцевих автодоріг. ВІДЕО

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, у рамках президентської програми «Велике будівництво», на території області впродовж 2021 року влаштовано 88,15 км верхніх шарів покриття, по 17 об’єктам роботи завершено, а це 55,49 км автошляхів.

10:52 05.01.2022

Велике будівництво на Житомирщині: відтепер жителі області отримуватимуть якісні медпослуги у реконструйованому приміщенні онкологічного диспансеру. ФОТО

У рамках президентської програми «Велике будівництво” у 2021 році в Житомирській області здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, у тому числі 3 медичних закладів.

14:24 29.12.2021

У 2021 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку було профінансовано понад 300 проєктів у громадах

У 2021 році кошти Державного фонду регіонального розвитку обсягом 4,5 млрд гривень розподілено на реалізацію 306 проєктів. Йдеться про будівництво та реконструкцію навчальних та медичних закладів, ЦНАПів, об’єктів спортивної інфраструктури, водопостачання та водовідведення тощо. Також цьогоріч кошти ДФРР спрямовано на розбудову чотирьох індустріальних парків, облаштування яких цьогоріч включено до програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

13:40 29.12.2021