"Велике будівництво" на Житомирщині

Велике будівництво на Житомирщині: жителі кількох громад Новоград-Волинського району відремонтованою дорогою можуть зручно діставатися траси М-06

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про ще один успішний приклад відновлення доріг у сільській місцевості в рамках програми Президента «Велике будівництво». Йдеться про ділянку дороги ст. Новоград-Волинський (II) – Немильня, що пролягає через село Барвинівка.

15:20 17.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: майже 4 тисячі учнів навчаються в оновлених школах

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області реалізується низка соціально важливих проєктів. Серед них – проведення капітального ремонту, реконструкції та будівництво освітніх закладів.

09:47 15.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента відновлюємо дороги, які не ремонтувалися понад 30 років, – Віталій Бунечко

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» в Житомирській області триває активна розбудова доріг, що сприяє розвитку транспортної логістики та в цілому економіки регіону.

15:04 12.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Дитячий садок «Сонечко» незабаром відчинить свої двері для вихованців Швайківської громади, – Віталій Бунечко. ФОТО

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» завершено будівництво дитячого садочка у с. Слободище Швайківської територіальної громади Бердичівського району.

15:02 12.11.2021

Велике Будівництво на Житомирщині: триває ремонт міського плавального басейну в Бердичеві. ФОТО

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».

10:02 12.11.2021

«Велике будівництво» на Житомирщині: у рамках програми Президента тривають роботи зі створення нового інфекційного відділення на базі обласного протитуберкульозного диспансеру. ФОТО

Завдяки ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським програмі «Велике будівництво» у Житомирській області реалізується низка соціально важливих проєктів. Серед них – реконструкція лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному диспансері Житомирської обласної ради під інфекційне відділення у смт Гуйва Житомирського району.

15:53 11.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Сьогодні відкриваємо ювілейну 20-ту сучасну сільську амбулаторію, збудовану в рамках програми Президента, – Віталій Бунечко

10 листопада голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в селі Липне Житомирського району взяв участь у відкритті ще однієї, двадцятої, амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом, побудованої в рамках програми, ініційованої президентом України Володимиром Зеленським “Велике будівництво”.

11:00 11.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: У рамках програми Президента буде реалізовано проєкт з електрифікації залізниці Житомир-Новоград-Волинський, – Віталій Бунечко

Про це повідомив сьогодні, 10 листопада, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко журналістам обласних телеканалів «UA: Житомир» та «Союз-TV».

09:16 11.11.2021