"Велике будівництво" на Житомирщині

Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ

Житомирська область є найбільш постраждалою від аварії на ЧАЕС, тому рівень захворюваності на злоякісні новоутворення в регіоні мають найбільший показник по Україні. Щороку в області близько 4000 нових хворих діагностується з цим страшним діагнозом.

11:15 13.10.2021

Серед усіх регіонів за темпами «Великого будівництва» Житомирська область входить до трійки лідерів, – Віталій Бунечко

Сьогодні, 12 жовтня, в рамках робочої поїздки до Овруччини голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко бере участь у Форумі громад Житомирщини, до якого долучилися представники майже усіх територіальних громад області.

09:58 13.10.2021

В Україні розбудовують мережу сучасних урбан-парків. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський разом з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом відвідав урбан-парк на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). За словами Президента України Володимира Зеленського у 2022 році подібні парки буде відкрито у Львові, Кропивницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Сумах, а у 2023-му заплановане їхнє відкриття у майже всіх обласних центрах та ще кількох великих містах України. Цей проект реалізується в межах програм Президента «Велике будівництво» і «Здорова Україна».

16:06 12.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на км 123 – 125 автодороги М-21 одночасно виконуються кілька видів робіт. ВІДЕО

У рамках поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на ділянці км 96+879 – км 134+821 триває влаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші та влаштування шару асфальтобетону.

11:18 12.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт автодороги Н-03

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту 13-ти кілометрів автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці від села Красносілка до села Кутище (км 62+200 – 68+700, км 69+099 – 75+599).

09:16 12.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: у Коростенському районі продовжується ремонт автодороги М-21. ФОТО

На Коростенщині триває активна фаза ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, який здійснюється у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

10:46 11.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: транспортна розв’язка поблизу Бердичева розвантажить напрямок на новому маршруті Київ – Кишинів

У рамках програми Президента «Велике будівництво» триває зведення дворівневої транспортної розв’язки на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 214+223.

11:48 08.10.2021

Велике будівництво на Житомирщині: завершено капітальний ремонт дороги у смт Нова Борова

У Житомирській області триває реалізація програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», завдяки якій щомісяця відкриваються нові об’єкти, необхідні для забезпечення високого рівня життя жителів територіальних громад.

16:34 07.10.2021

Внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік, фінансування об’єктів «Великого будівництва» на Житомирщині – бюджетна комісія облради схвалила низку важливих рішень

Сьогодні, 06 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів Житомирської обласної ради під головуванням Олександра Дмитрука.

16:11 06.10.2021