"Велике будівництво" на Житомирщині

Велике будівництво на Житомирщині: завершено реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги Комунального підприємства “Лікарня №1” у Житомирі

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» у Житомирській області реконструйовано ще однин об’єкт медичної інфраструктури — приміщення для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Комунального підприємства “Лікарня №1” у Житомирі.

14:45 11.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція майнового комплексу стадіону «Колос» в м. Олевськ

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція майнового комплексу стадіону “Колос” в м. Олевськ.

13:23 09.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: стартували роботи з влаштування останнього шару дорожнього покриття на мосту через річку Случ у селі Чижівка

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Роботи з капітального ремонту мосту через річку Случ, що на км 92+351 а/д Р-49 Васьковичі – Шепетівка, реалізовуються у рамках програми Президента  України «Велике будівництво».

12:10 05.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Наталія Остапченко ознайомилася з ходом робіт із будівництва двох шкільних блоків ЗОШ №13 у Коростені

03 серпня перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко в рамках робочої поїздки до Коростенського району проінспектувала ряд об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

11:34 05.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко ознайомився з початком робіт на ділянці автодороги Андрушівка-Червоне-Закутинці

03 серпня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до громад Бердичівського та Житомирського районів разом із місцевим керівництвом та представниками ЗМІ проінспектували реалізацію програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

10:37 04.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Вже 3 серпня розпочнеться капітальний ремонт автодороги Андрушівка-Червоне-Закутинці, – голова Бердичівської РДА

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» заплановано виконати капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060102 Андрушівка-Червоне-Закутинці км 24+543 – км 32+406.

10:23 03.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський зводиться дворівнева транспортна розв’язка. ВІДЕО

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський в обхід міста Бердичів (км 214+223). Йдеться про ділянку дороги між селами Осикове та Гришківці. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

16:40 29.07.2021

Олександр Кубраков: Дороги «Великого будівництва» ніколи не будуть платними

Дороги, які будують в Україні у рамках державно-приватного партнерства, не передбачають стягування плати за проїзд. Водночас держава веде діалог з інвесторами щодо розвитку доріг на умовах концесії, заявив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

19:43 28.07.2021

Велике будівництво на Житомирщині: капітальний ремонт автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський перебуває в активній фазі. ФОТО

У рамках програми Президента “Велике будівництво” активно тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 41+483 – км 46+483.

16:15 28.07.2021