"Велике будівництво" на Житомирщині

На центральному стадіоні Житомира вперше проходитиме командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

Впродовж 20-22 вересня Житомирська область вперше за роки незалежності України прийматиме командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства.

09:56 21.09.2021

Укравтодор інформує: з 1 жовтня за перевищення вагових норм стягуватимуться штрафи

З 01 жовтня поточного року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю», яким передбачено посилення відповідальності за порушення вагових норм, що допоможе зберегти від руйнування дороги, покращить безпеку дорожнього руху та сприятиме зменшенню кількості ДТП.

09:56 21.09.2021

Велике будівництво на Житомирщині: триває зведення транспортної розв’язки на автодорозі М-21 поблизу Бердичева

На автодорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у рамках програми Президента України «Велике будівництво» зводиться транспортна розв’язка.

12:52 13.09.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Жителі області повинні оперативно отримувати медичну допомогу у найкращих умовах, – Віталій Бунечко на відкритті амбулаторії

У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.

10:10 08.09.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Нова амбулаторія у Новій Боровій – черговий приклад злагодженої співпраці держави, області та громади, – Віталій Бунечко

Сьогодні, 02 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко відкрив чергову амбулаторію у смт Нова Борова Житомирського району, побудовану в рамках програми Президента України «Велике Будівництво».

13:36 02.09.2021

Велике будівництво на Житомирщині: програма Президента України допомагає з’єднувати міста й села області новими якісними дорогами та мостами, – Віталій Бунечко

Сьогодні, 30 серпня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком взяли участь у відкритті одразу двох об’єктів програми Президента України «Велике будівництво» у Старосілецькій та Коростишівській громадах Житомирської області.

15:28 30.08.2021

Питання розбудови сучасної освіти є пріоритетним для нашої країни та Житомирської області, – Віталій Бунечко

Сьогодні, 26 серпня, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко долучився до серпневого форуму «Освіта Житомирщини 30: час важливих змін», який проходив у Комунальному закладі «Центр культури і дозвілля» Малинської територіальної громади.

10:12 27.08.2021

Цьогоріч завдяки програмі Президента «Велике будівництво» завершимо реконструкцію Житомирського обласного онкодиспансеру, – Віталій Бунечко під час пресконференції

26 серпня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко звітує про проведену роботу за два роки перебування на посаді.

10:10 27.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: на шляхопроводі через залізницю завершуються армувальні роботи. ФОТО

Поблизу міста Чуднів триває зведення шляхопроводу над залізничними коліями. Споруда розташована на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці, ремонт якої здійснюється за програмою Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Укравтодор.

15:11 26.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента ми відкриваємо ще один знаковий об’єкт – відреставровану будівлю Магістрату, – Віталій Бунечко. ФОТОРЕПОРТАЖ

Із нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України на Житомирщині відбувається низка тематичних заходів та знакових подій.

10:03 25.08.2021