Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської ОТГ

До Дня пам'яток історії та культури вшанували пам' ять видатного земляка гетьмана Івана Виговського. ВІДЕО

Напередодні Дня пам'яток історії та культури України у Вигівській філії Горщиківського ліцею вшанували пам' ять видатного земляка гетьмана Івана Виговського.

15:01 18.04.2021

Вчителі повинні постійно вдосконалювати свої знання і навички

Вчителі можуть вважають себе тими, хто навчається впродовж всього життя. Щоб отримувати вищі кваліфікаційні категорії і підтримувати рівень свого професійного розвитку, педагоги повинні раз у 5 років проходити атестацію знань. Для вчителів - це не тільки гарна можливість отримати новий досвід, але й почати думати по-новому про методи і форми викладання.

16:00 06.04.2021

В Горщиківському ліцеї проведені засідання методичних об'єднань мовно-історичного циклу та вчителів початкових класів

02 та 04 березня 2021 року в Горщиківському ліцеї проведені засідання методичних об'єднань мовно-історичного циклу та вчителів початкових класів.

12:01 05.03.2021

В Горщиківському ліцеї відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів

Сьогодні, 18 грудня, в Горщиківському ліцеї відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів. Учителі обмінялися досвідом щодо планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі НУШ. Переглянули та обговорили презентацію "Мій план інтегрованого навчального дня".

12:55 18.12.2020