Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської ОТГ

В Горщиківській громаді відбулись обласні змагання воїнізованого кросу на приз генерал-полковника Жмаченка П.Ф.

18.09.2021р. на базі Горщиківського ліцею відбулися обласні змагання воїнізованого кросу на приз нашого земляка, уродженця с. Поліське, генерал- полковника Жмаченка П.Ф.Саме він очолював ДТСААС України протягом десяти років.

09:26 19.09.2021

В Горщиківському ліцеї пройшли спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

День фізичної культури та спорту відзначається щорічно в другу суботу вересня. Це свято не тільки для професіоналів, а й для всіх любителів спорту та здорового способу життя.

09:16 11.09.2021

До Дня Державного Прапору України та 30-ї річниці незалежності України

В Горщиківській сільській бібліотеці облаштовано книжкову виставку "Історія незалежності України". В книжках, представлених на виставці, розповідається про ті непрості кроки становлення нашої держави, її боротьбу за незалежність, волю, суверінітет, про минуле і сучасність, про долі людей, які прагнули бачити нашу країну соборною та рівною серед інших держав світу.

12:52 20.08.2021

До Дня Конституції України. ВІДЕО

З нагоди 25-ої річниці прийняття Конституції України бібліотеки Горщиківської територіальної громади підготували книжкові виставки та щирі вітання всім своїм читачам.

13:00 28.06.2021

Для дітей пільгових категорій Горщиківської громади було організовано ексурсію до м. Острог

02.06.2021 р. за підтримки та сприяння голови Горщиківської сільради Туровського О.А., благодійного внеску працівників сільської ради була організована екскурсія для дітей пільгових категорій у м.Острог, приурочена Міжнародному дню захисту дітей.

13:25 03.06.2021

Відеопривітання учнів Горщиківського ліцею з Днем матері

День матері в Україні традиційно відзначається у другу неділю травня. Цього року – це 9 травня. Свято матері та його традиції шанують у понад сорока країнах світу, адже воно нагадує нам про головну людину в нашому житті – маму.

11:26 09.05.2021

Ми зробимо світ кращим! Одягнемо його у кольори життя!

Сьогодні, у Всесвітній день Матері-Землі учні Горщиківського ліцею долучились до акції з озеленення Горщиківської територіальної громади. Дітьми спільно з викладачами було висаджено близько 20 фруктових дерев та ще більше дерев інших порід. Це маленький, але надзвичайно важливий вклад учнів ліцею, який допоможе дітям зрозуміти, що наша Земля - це наш спільний дім, а зелені насадження - це запорука чистого повітря та краси навколо нас.

14:32 22.04.2021

Вихованці ЗДО "Берізка" долучились до акції з озелення Горщиківської громади

Цими днями в Україні проходять різноманітні акції, втілюються проекти з озелення нашої матінки-Землі. Дорослі і малі висаджують в селах і містах, в лісах і на берегах річок, озер сотні, мільйони дерев.

12:49 19.04.2021